каталог

Доставка та оплата

Увага! Згідно з вимогами законодавства ми не здійснюємо електронну роздрібну торгівлю та не забезпечуємо доставку:
-лікарських засобів, реалізація (відпуск) яких громадянам здійснюється за рецептами лікарів (крім відпуску таких лікарських засобів за електронним рецептом у порядку, встановленому МОЗ);
-лікарських засобів, обіг яких відповідно до закону здійснюється за наявності ліцензії на провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

сильнодіючих, отруйних, радіоактивних лікарських засобів та медичних імунобіологічних препаратів, перелік яких визначається МОЗ.
Електронна роздрібна торгівля лікарськими засобами, які відпускаються без рецепта, та їх доставка здійснюється лише особам, які досягли 14 річного віку.

Умови продажу, оплати та повернення

Перед здійсненням замовлення на нашому веб-сайті (далі – «Сайт»), будь ласка, ознайомтесь із даними Умовами продажу, оплати та повернення.
Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням Вами нашого Сайту здійснюється відповідно до Політика конфеденційності.

Ці умови встановлюють порядок здійснення покупок товарів на Сайті шляхом оформлення замовлення за допомогою Медичної інформаційної системи galafarm.com.ua

 

Увага: Доставка не поширюється на рецептурні лікарські препарати, препарати з переліку наркотичних засобів; психотропні, сильнодіючі або отруйні речовини, а також препарати, що вимагають особливих умов зберігання і транспортування!

Самовивіз
Самовивіз

Щоб скористатися цією можливістю сумма вашого замовлення повинна складати не меньш ніж 300 грн.

В іншому випадку замовлення перейде у статус “Бронювання” та термін його підготовки складе 1-2 дні.

Нова Пошта
Нова Пошта

Оберіть цей спосіб доставки, якщо ви бажаете, щоб ваше замовлення було доставлено у необхідний населений пункт.

В залежності від ваших потреб ви маєете можливості доставку у відділення, або кур’єрську доставку.

Укрпошта
Укрпошта

Оберіть цей спосіб доставки, якщо ви бажаете, щоб ваше замовлення було доставлено у необхідний населений пункт.

В залежності від ваших потреб ви маєете можливості доставку у відділення, або кур’єрську доставку.

Способи доставки

Перед здійсненням замовлення на нашому веб-сайті (далі – «Сайт»), будь ласка, ознайомтесь із даними Умовами продажу, оплати та повернення.
Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням Вами нашого Сайту здійснюється відповідно до Політика конфеденційності.

Доставка Новою Поштою

 • Термін доставки 1-3 дні.
 • По Україні – 70  грн.
 • Доставка/забір кур’єром  35 грн для відправлень до 30 кг.
 • Післяплата (грошовий переказ): 2% + 20 грн.
 • Зміни в тарифних планах перевізника «Нова Пошта» можна відслідковувати на сайті https://novaposhta.ua/basic_tariffs

Доставка Укрпошта Експрес 

 • Термін доставки 2-4 дні.
 • По Україні – 55  грн.
 • Доставка до зручного відділення або за адресою.
 • Зміни в тарифних планах перевізника «Укрпошта» можна відслідковувати на сайті https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-ukrposhta-ekspres

Самовивіз з аптеки

 • Забирайте замовлення вже через 5-10 хвилин після його оформлення в будь-якій аптеці. Просто назвіть провізору номер замовлення з SMS. Відпуск товарів відбувається згідно режиму роботи аптеки. Список аптек та режими робіт можна переглянути тут https://galafarm.com.ua/pharmacies

 

Ці умови встановлюють порядок здійснення покупок товарів на Сайті шляхом оформлення замовлення за допомогою Медичної інформаційної системи galafarm.com.ua

Доставка в аптеку (товар під резерв)

 • Для товарів, яких немає в наявності, або їх кількість недостатня, доступна послуга «Доставка в аптеку (під резерв)».
 • Такі товари безкоштовно доставляються з нашого складу, або складу постачальника, в обрану аптеку протягом 2-4 робочих днів (залежить від постачальника). За фактом їх доставки Ви отримаєте повідомлення (SMS) з можливістю самовивозу.

Доставка за кордон
Міжнародна доставка провадиться перевізником «Укрпошта» та «Нова Пошта».
Основні умови:

 • Працюємо лише за повною передоплатою. 
 • Оплатою додаткових платежів і розмитненням посилки країни отримання займається одержувач (за наявності таких). Будь-ласка, перед оформленням замовлення та його оплатою дізнайтесь про умови отримання міжнародних відправок у Вашій країні.
 • Тарифи для відправок «Укарпошта», дрібні пакети  https://www.ukrposhta.ua/ru/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-dribnyi-paket 
 • Тарифи на міжнародні відправлення «Укрпошта» від 5 кг https://www.ukrposhta.ua/ru/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia 
 • Орієнтовні строки доставки « Укрпошта» в середньому становлять 14 календарних днів та залежать від країни призначення. Докладніше про терміни доставки Ви можете дізнатись за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ru/terminy-mizhnarodni-vidpravlennia 
 • Тарифи на міжнародні відправлення «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/international_delivery/tarify_md
   

Способи оплати замовлення

Оплата картою онлайн

При оплаті карткою на сайті доставка Новою поштою безкоштовна!

Для вибору оплати замовлення за допомогою банківської карти на відповідній сторінці в способах оплати необхідно обрати спосіб оплати «Оплата на сайті, Portmone (Visa, MasterCard)».

Оплата відбувається через АТ «УКРСИББАНК»» з використанням випущених в Україні банківських карт наступних платіжних систем: VISA, MasterCard.

Для оплати (введення реквізитів Вашої картки) Ви будете перенаправлені на платіжний шлюз Portmone. З'єднання з платіжним шлюзом і передача інформації здійснюється в захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. У разі, якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa, MasterCard SecureCode, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля.

Наш сайт підтримує 256-бітове шифрування. Конфіденційність персональної інформації, що повідомляється, забезпечується АТ «УКРСИББАНК». Введена інформація не буде надана третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється в суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int., MasterCard Europe Sprl.

У разі скасування замовлення, повернення коштів на банківський рахунок зазвичай відбувається протягом 2-3 робочих днів, але іноді повернення може тривати до 30 днів. Термін залежить від банку, який видав вашу банківську карту.

Якщо був здійснений помилковий платіж або скасування замовлення, будь ласка, зверніться до оператора телефонної служби за номером 044-503-92-00.

Оплата картою онлайн доступна для будь-яких способів доставки

 

Оплата при отриманні

Оплата замовлення і доставки здійснюється безпосередньо кур'єру або касиру в аптеці при отриманні замовлення. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ та примірник замовлення.
Копії сертифікатів і ліцензій надаються за попереднім запитом.
Щоб оплатити замовлення при отриманні, при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати «Оплатити в аптеці» (для самовивозу), або «Накладений платіж» (для доставки).

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

Безготівкова оплата доступна тільки при самовивозі. Разом з товаром покупець отримує розрахунковий документ та примірник замовлення.

Для безготівкової оплати, після вибору адресу аптеки, необхідно вибрати спосіб оплати «Безготівковий розрахунок для юридичних осіб» вказати код ЄДРПОУ та ознака платника ПДВ».

Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, товарна накладна, податкова накладна) видаються разом із замовленням при отриманні.

Оплата промокодом

Ви можете оплатити частину замовлення, або все замовлення за допомогою промокоду.
Для оплати промокодом при виборі способу оплати натисніть на кнопку "Промокод" і введіть його у відповідному полі.

Вартість замовлення буде перерахована автоматично.

Залишилися питання?
Ми із задоволенням відповімо Вам в режимі 24/7:  044-503-90-00.
 

Онлайн оплата
Онлайн оплата

Сплачуйте ваше замовлення будь-яким зручним способом. У вас картка Master Card? Добре. Користуєтеся Monobank чи Privat 24 - Зовсім не питання.

Сплатити ваше замовлення ви можете карткою будь-якого Українського банку стандарту Visa/MasterCard.

Оплата при отримані
Оплата при отримані

Якщо ви обрали доставку транспортною компанією або самовивіз із аптеки - сплатити за замовлення ви можете при отриманні ліків як готівкою, так і банківською карткою.

Все для вашої зручності.

Повернення та обмін

Повернення товарів при доставці

Здійснити повернення замовлення можна тільки в момент доставки за умови дотримання правил і порядку обміну / повернення товару.

Відмовитися від доставленого замовлення та оплати можливо в наступних випадках:

 • доставлений товар не відповідає замовленому;
 • товар пошкоджений внаслідок порушення цілісності упаковки;
 • товар пошкоджений внаслідок невідповідності упаковки характеру вкладення та умов пересилання (за винятком вимог щодо температурного режиму).

У разі відмови від доставленого замовлення сума послуг з доставки сплачується відповідно до встановлених тарифів. Детальніше переглянути Умови доставки.

Важливо! У разі, якщо Ваше замовлення містить лікарські засоби, Ви маєте право під час отримання замовлення відмовитися від доставленого лікарського засобу (лікарських засобів) та маєте право вимагати повернення від нас коштів у випадку, якщо:

 1. Пошкоджено первинну та/або вторинну упаковку лікарського засобу.
 2. Минув термін придатності лікарського засобу.
 3. Уповноваженим органом опублікована заборона реалізації та застосування лікарського засобу.
 4. Доставлене замовлення не відповідає замовленому за кількістю або складом, найменуванням, дозуванням, формою випуску, ціною.

У разі відмови від доставленого замовлення з інших причин і підстав сума послуг з доставки сплачується відповідно до встановлених тарифів. Детальніше переглянути тут Доставка.
 

 

Повернення товарів після покупки

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, Ви маєте право вимагати:

 1. пропорційного зменшення ціни;
 2. безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
 3. відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Зверніть увагу! Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають.Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 №360.

Більш детально з переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: https://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п.

Це означає, що закон забороняє аптеці зробити повернення товару, якщо Вам не підійшли ліки, викликали алергію, не знадобилися, Ви випадково купили не те, що Вам потрібно тощо.

Для повернення лікарського засобу чи виробу медичного призначення неналежної якості, необхідно надати розрахунковий документ – фіскальний чек на їх придбання.

При цьому, факт неналежної якості має бути підтверджений (1) висновком щодо якості лікарських засобів, виданого підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією або (2) розпорядженням Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо заборони обігу лікарського засобу.

У такому випадку Ви матимете можливість повернути сплачені кошти або замінити препарат/виріб медичного призначення на аналогічний.

Проте, ми розуміємо, що можуть виникнути ситуації, які не прописані законом і не мають стандартного рішення або передбаченої процедури.

Тому в разі виникнення таких ситуацій рекомендуємо звернутися на нашу лінію контролю якості. Ми впевнені, що, наші менеджери зможуть знайти рішення складної ситуації і залишать позитивне враження про нашу роботу та обслуговування клієнтів.
 

 

Лінія контролю якості: Ми із задоволенням відповімо Вам в режимі 24/7 за телефоном 044-503-92-00, або за електронною адресою gala_apteka@galafarm.com.ua

Часті питання

Чому моє замовлення отримало статус “Бронювання”?

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ipsam impedit veniam alias aspernatur. Ipsum sapiente, illo illum adipisci hic magni.

За який термін буде готове моє замовлення для самовивозу?

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ipsam impedit veniam alias aspernatur. Ipsum sapiente, illo illum adipisci hic magni.

Що передбачає попередній вибір аптеки на сторінці препарату?

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ipsam impedit veniam alias aspernatur. Ipsum sapiente, illo illum adipisci hic magni.

Мінімальна вартість замовлення для того, щоб забрати ліки у зручній аптеці?

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ipsam impedit veniam alias aspernatur. Ipsum sapiente, illo illum adipisci hic magni.

Замовлення в обробці більше доби, що робити?

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ipsam impedit veniam alias aspernatur. Ipsum sapiente, illo illum adipisci hic magni.

img img