ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕГЛОНІЛ

  (EGLONYLÒ)

 

Склад:

діючі  речовини: сульпірид;

1 капсула містить сульпіриду 50 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, метилцелюлоза, тальк, магнію стеарат, оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма.  Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Антипсихотичні засоби. Код АТС N05A L01.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Короткотривале симптоматичне лікування тривожних станів  у дорослих, у випадках, коли звичайні терапевтичні заходи не дали результатів.

Серйозні поведінкові розлади (ажитація (тривожне збудження), самопошкодження, стереотипія) у дітей віком від  6 років, особливо у пацієнтів з аутичними  синдромами.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до сульпіриду або будь-якої з допоміжних речовин препарату;  пролактинзалежні пухлини (наприклад, пролактинсекретуюча аденома гіпофіза (пролактинома) та рак молочної залози); відомий або підозрюваний  діагноз феохромоцитоми; в комбінації з  неантипаркінсонічними агоністами допаміну (каберголін та кінаголід) та в комбінації з леводопою (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

 

Спосіб застосування та дози. Для перорального застосування.

Слід завжди призначати мінімальну ефективну дозу. Якщо клінічний стан пацієнта дозволяє, лікування має розпочинатися з низької дози, після чого можливе поступове титрування дози. Дорослі. Короткотривале симптоматичне лікування тривожних станів у випадках, коли звичайні терапевтичні заходи не дали результатів: добова доза становить 50-150 мг протягом не більше  4 тижнів.

Діти віком від  6 років. Серйозні поведінкові розлади (ажитація (тривожне збудження), самопошкодження, стереотипія), особливо у пацієнтів з аутичними  синдромами: 5 мг/кг маси тіла на добу (за необхідності ця доза може бути збільшена до 10 мг/кг маси тіла на добу). Для дітей більше підходить лікарська форма орального розчину.

 

Побічні реакції. 

Небажані реакції, пов’язані із застосуванням препарату, що спостерігалися під час клінічних досліджень, наводяться нижче за класами органів та систем у порядку зменшення частоти виникнення (дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 - < 1/10); нечасто (≥ 1/1 000 - < 1/100); рідко    (≥ 1/10 000 - < 1/1 000); дуже рідко (< 1/10 000).

Неврологічні розлади.

Рання дискінезія (спастична кривошия, окулогирні кризи, тризм) що зменшується при застосуванні антихолінергічних антипаркінсонічних препаратів.